GÜNÜBİRLİK ŞİLE AĞVA POLONEZKÖY TURU

Süre

1 gün

Tur Türü

Şile Ağva Turları

Grup boyutu

44 kişiler

Genel Bakış

 

Tur Programı

Sabah  sizleri 06:30 Görükle Çekirdek Kafe, 06:40 Küçük Sanayi Metro, 06:40 Nilüfer Metro 06:45 Acemler Metro , 07:00 Kent Meydanı gibi belirlediğimiz buluşma noktalarımızdan aldıktan sonra Yalova Topçular feribot iskelesi güzergahını izleyerek  Polonezköy’e doğru yola çıkıyoruz. 

Burada Tabiat Parkında yürüyüş yapmak isteyenlerle yaklaşık 5 km doğa yürüyüşümüzü yapıyoruz. Ardından burada işlenen ve sizi yeşilin içerisinde mavi boncuklarla karşılayan Cam Evi'ni ziyaret ediyoruz. Doğayla iç içe geçirdiğimiz zamandan sonra başka bir doğal ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası olan Şileye hareket ediyoruz. Şile’de Türkiye’nin en büyük, dünyanın da ikinci büyük feneri Karadeniz’deki kıyı emniyetini sağlayan iki fenerden biri olan Şile Deniz Feneri’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Şile Kalesine çıkıp eşsiz manzarayı fotoğraf çekip tekrardan araçlarımıza geçiyoruz. Daha sonra Ağva’ya hareket ediyoruz. Yolumuz boyunca ilkbaharda ve sonbaharda ayrı renk cümbüşüne bürünen orman ve ağaç tünellerinden geçerek yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi Karadeniz'e yüzünü dönmüş iki nehir arasında kalmış bir doğa harikası ile yani ağva ile karşılaşıyoruz. Adeta Ağva’da büyüleniyorsunuz. İlk olarak Ağva’da iki nehirden biri olan göksu nehrinde keyifli tekne turumuzu yapıyoruz.(ekstra) Tekne turu sırasında Ağva’nın seyrine gerçekten doyum olmuyor. Fotoğraflık kareler yakalamanız mümkün, ağaç dalları üzerinde güneşlenen su kaplumbağaları, su üstünde süzülen su yılanları ile kendinizi doğanın kucağında hissetmeniz mümkün. Göksu nehrinde tekne turunun ardından öğlen yemeğini nehir kenarında balık restoranında balık, salata, tatlı ve meşrubattan oluşan menümüzü alıyoruz.(ekstra) Yemek sonrasında Ağva merkezde sizlere serbest zaman veriyoruz burada Ağva çarşısında gezebilir, alışverişlerinizi yapabilirsiniz ve sonrasında turumuzu noktalayıp Bursa’ya dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.                             

Şile Ağva Polonezköy Turu

💰Tur Fiyatı: 550₺


📍09 Eylül Cumartesi
📍24 Eylül Pazar

 

Bir sonra ki Balentur organizasyonunda görüşmek dileğiyle..

*Rehberimiz tur esnasında o an ki duruma göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

*Min. kişi sınırlaması bulunmaktadır. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde tur gerçekleştirilmez. Tur gerçekleşmediği taktirde en geç turdan 1 (bir ) gün önce Balentur müşterilerine bildirmekle yükümlüdür.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Gidiş - Dönüş VIP Araçlarla Ulaşım
Tüm Çevre Gezileri
Otopark ve Milli Park Giriş Ücretleri
Zorunlu Seyahat Sigortası
Ekstra Özel Harcamalar
Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Yukarıda ve Programda Dahil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Her Türlü Hizmet
Göksu Nehri Tekne turu

Temalar

Tarih ve Kültür
Macera
Eğlence
Doğa ve Spor
Aile ve Çocuklar
Ulaşım ve Transfer

Ulaşım Tipi

Otobüslü

Tur Süresi

Günübirlik

Tur Konumu

BALENTUR Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

550 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
550 ₺