Metin Zakoğlu ile Bir Delinin Hatıra Defteri

Lorem ipsum dolor sit ametipsum dolor sit amet İstanbul/Türkiye

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Beğeniler

0 kişi begendi

Başlangıç ​​Saati

20:00

Süre

7Gün

Lokasyon

Bursa

Açıklama

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan "de Finibus Bonorum et Malorum" (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir. Çiçero tarafından yazılan 1.10.32 ve 1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

Etkinlik Tipi

Sahne

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuklar etkinliklere gelebilir mi?
Unless otherwise stated, children are always welcome, but please be aware that most of our events are aimed at an adult audience. Children must be supervised at all times.
Etkinliklerde oturma yeri var mı?
Yes, we always provide a variety of seating for all ticketholders unless it’s a dance event or art show opening. One of our crew will always be on hand to assist you in finding a seat if you need one.
Aracımı nereye park edebilirim?
There is a wide choice of places to park, however most are not free so please do check before you come on the Southampton City Council website. We have no onsite parking.
Toplu taşıma araçlarına yakın mısınız?
Very. There is a bus stop a few doors up and the train station is about 7 minutes gentle walk away.
Gece gelmek güvenli mi?
To our knowledge, none of our customers has had any bad experience, however we do recommend that if you are worried you stick to the roads rather than walk through the parks. The roads are well-lit and generally there are a lot of people about at night.
Kendi başıma gelebilir miyim?
YES! Many of our customers come alone to events, it’s never a problem and you will be welcomed warmly.

Lokasyon

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Demo Yönetici Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

36 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
36 ₺
0 Yorum