Kapadokya ATV Turu

Lorem ipsum dolor sit ametipsum dolor sit amet İstanbul/Türkiye

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Beğeniler

0 kişi begendi

Başlangıç ​​Saati

18:30

Süre

1Gün

Lokasyon

Kapadokya

Açıklama

Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla, hatta ailenizle de katılabileceğiniz, heyecan dolu, maceralı bu etkinlik çamurdan, tozdan korkmayan, çekinmeyen herkesin katılması gereken bir aktivitedir. Aynı zamanda da son yılların en çok yapılan, en popüler aktivitelerinden biri haline gelmiştir. Genellikle macerayı sevenlerin tercih ettiği bir aktivitedir diyebiliriz.  ”ATV Turu nedir?” sorusuna açık ve net bir cevap verecek olursak özel araçlarla (bu araçlar dört tekerlekli motorsikletlerdir) yapılan bir açık hava sporudur. Bu sporda toz toprak içinde kalacak, yeri geldiğinde de çamura batacaksınız. Tüm bunların dışında da zaman zaman tepelere tırmanacağınız,  eğlence dolu muhteşem bir aktivite sizi bekliyor olacak.

Etkinlik Tipi

Spor

Sıkça Sorulan Sorular

Kapadokya ATV Turu’nu Kimler Yapabilir?
ATV turu yapmak için herhangi bir ehliyete sahip olmanız gerekmemektedir. Daha önce hiçbir araç kullanmamış olsanız bile ATV turuna çıkabilirsiniz. Bu araçları kullanabilmek için aranan tek şart yaş sınırıdır. Öncelikle 5 yaşından küçük çocukların aileleriyle bile olsa turlara katılmaları yasaktır. 12 yaşından küçük çocuklar da tek başlarına kesinlikle araçları kullanamaz, sadece aracın arka koltuğuna oturabilirler. 12-18 yaş arasındaki çocuklar ise ailelerinin gözetiminde ve izni dahilinde kendileri ATV araçlarını kullanabilirler. burada sorumluluk tamamen ailelerine aittir. Kısacası bu araçları denge becerisi olan herhangi biri kullanabilmektedir. Ancak en önemli nokta, rehberinizi dinlemek ve onun sözünden çıkmamaktır. Unutmayın ki bunlar, sizin güvenliğiniz için yapılmaktadır.
Gün Doğumu ATV Turu
Kapadokya gün doğumu ATV turu gerçekten eşsiz bir deneyimdir. Çünkü güneşin doğuşuyla oluşan muhteşem bir renk cümbüşüne sıcak hava balonlarının uçuşu eşlik etmektedir ve ortaya olağanüstü bir manzara çıkmaktadır. Bu turlara katılmak için güneş doğmadan en az bir saat önce alana gitmek için yola koyulmanız gerekmektedir. Alana vardıktan ve işlemleri hallettikten sonra, tüm güvenlik önlemlerinizi de alarak turu yapacağınız vadiye gelirsiniz. Yanınıza atıştırmalık bir şeyler de alırsanız iyi olur çünkü göz kamaştırıcı manzaranın karşısında romantik bir yemek unutulmaz olacaktır. Ayrıca çoğu misafir, bu turu Kapadokya evlilik teklifi etmek için kullanmaktadır. Büyüleyici fotoğrafların ortaya çıkacağına emin olabilirsiniz. Kapadokya’ya gelirseniz sakın bu fırsatı kaçırmayın!
Gün Batımı ATV Turu
Kapadokya’ya gitmişken bir de gün batımı manzarası keyfi çıkarmadan olmaz tabii. Bir de bunu Kapadokya ATV turu ile birlikte yaparsanız her şey çok güzel olacaktır. Güneş batmadan bir süre önce yine bütün güvenlik önlemlerini alacağınız turda, gündüz gözüyle Kapadokya’nın şahane doğasını gezip, sonrasında ise rengarenk güneş batışını izleyebilirsiniz. Sıcak hava balonları bu saatlerde uçmaz ancak yine de unutulmaz bir manzaraya şahitlik edeceğinize emin olabilirsiniz. Yine gün doğumu ATV turunda olduğu gibi misafirler, gün batımı ATV turu evlilik teklifi için de kullanmaktadır. Öncesinde bir veya iki saatlik ATV turu, sonrasında ise sizler için hazırlanan güzel bir ortam, belki isterseniz yemek ve evlilik teklifi. Unutulmaz anlar yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.
ATV Turu Ne zaman Yapılır?
ATV Turu Kapadokya, ilkbahar, yaz, sonbahar, kış, yılın her ayı ve ayın her günü yapabilirsiniz. Bu tür turlar hiçbir hava koşulundan etkilenmez. Siz de buraya geldiğinizde havanın durumuna aldırış etmeden, planlarınız bozulmadan çok eğlenceli turlar yaparsınız. Tüm mevsimlerde yapabilseniz de özellikle kışın eşsiz peri bacalarının arasında bembeyaz bir manzarayı izleyerek turu yapmanız muhteşem olacaktır. Bölgenin doğal güzellikleri karşısında kesinlikle gözleriniz kamaşacaktır. Aslında bilinenin aksine, hazırlanan ATV turu rotası bizim tarafımızdan hazırlanmamaktadır. Bu yollar, bölgenin güzel ve özel coğrafi koşulları sayesinde otomatik olarak oluşmaktadır. Kapadokya’da ATV turları yapmak istediğiniz zaman birçok seçeneğiniz vardır. Kalabalık bir grupla, kendi arkadaş grubunuzla veya sadece iki ATV kiralayarak çıkabilirsiniz. Özel geziler haricinde kalabalık turlara katılmanız daha fazla eğlenmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca yeni insanlarla tanışmak, onlarla vakit geçirmek sizlere yepyeni deneyimler yaşatacaktır. Eğer şehrin karmaşasından ve gürültüsünden sıkıldıysanız, huzur dolu, sakinleştirici ve rahatlatıcı bir tatil sunar sizlere Kapadokya. Mutsuz ayrılamayacağınız bir tatile gelirsiniz. Ve özellikle kaldığınız otelin havuzlu oda, hamamlı oda, jakuzili oda, şömineli oda gibi seçenekleri varsa sizden mutlusu olamaz!

Lokasyon

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

BALENTUR Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

16%
300 ₺ 250 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
300 ₺ 250 ₺
0 Yorum